نمونه دادخواست طلاق توافقی

نمونه دادخواست طلاق توافقی

دقت داشته باشید که طلاق توافقی برای افرادی که دیگر توانایی و طاقت و تحمل یک زندگی مشترک را ندارند می تواند راهی برای به پایان رساندن زندگی مشترک است. نمونه دادخواس بدین شکل است.

ریاست محترم دادگاه خانواده ………

با عرض ادب و احترام

بدینوسیله به استحضار عالی اعلام می دارد: به شرح مندرج در سند ازدواج رسمی به شماره ترتیب …… ثبت شده در دفتر ازدواج به شماره……..اینجانب ……. به شماره ملی …… با …….. به شماره ملی …… مورخ ……. به عقد دائم یکدیگر در آمده ایم که با توجه وصف آنکه دارای فرزند مشترک می باشیم  / نمی باشیم به واسطه عدم تفاهم اخلاقی و روحی در زندگی مشترک که منجر به اختلافات متعدد شده دیگر قادر به ادامه زندگی مشترک زناشویی نمی باشیم فلذا مصمم به طلاق به شکل توافقی بوده و با تقدیم دادخواست مذکور صدور گواهی مذکور جهت ارایه به دفترخانه طلاق و اجرای صیغه طلاق را خواهانیم.

اگر میخواهید در مراحل طلاق توافقی حضوری نداشته باشید و اینکار در زمان کوتاه تری انجام شود و همچنین به دلیل مشغله کاری توانایی پیگیری مراحل اداری و قضائی طلاق توافقی را ندارید می توانید کلیه کارها را به وکیل طلاق توافقی بسپارید و در سریع ترین زمان ممکن و هم اینکه بدون حضور شما آنرا برایتان انجام خواهد داد. با توجه به تییرات در قوانین مقررات و بخشنامه های مربوط به طلاق و دادگاههای خانواده زمان و تایم دقیقی برای اتمام کار وجود ندارد. اما می توانید با دفتر وکالت تماس بگیرید و بهترین مشاوره را داشته باشید تا در اسرع وقت کارتان انجام شود.

برای استفاده از مشاوره حقوقی طلاق توافقی توسط وکیل دادگستری در گروه وکلای صادق در سراسر استان تهران و استان البرز می توانید با شماره های پایین تماس بگیرید و از نحوه کار هزینه و زمان مورد نیاز باخبر شوید.

09129401482   — 09128963121