وکیل ملکی در تهران

وکیل ملکی در تهران

 

مسئله انبوه سازی و ساخت و ساز در کلان شهرها به یک بحث همیشگی و مشکل تبدیل گشته است و در این بین اشخاص و افراد زیادی در چگونگی آن نقش دارند. در ابتدای امر فروشنده بعنوان پیش فروشنده یا صاحب ملک ، شخص خریدار بعنوان پیش خریدار و شهرداری و مهندسین ناظر و مهمتر از همه سازنده از جمله افرادی و نهادهایی هستند که در ساخت و ساز یک ملک نقش مهمی دارند و همچنین هر کدام مسئولیت هایی از نظر قانونی برایشان تعیین شده است. آنچه میان خریدار و فروشنده حکمفرما میباشد تعهدات و مفاد یک قرارداد خرید و فروش ، قانون و عرفی است که البته مفاد قرارداد فی مابین خیلی مهم است.

 

شما به عنوان خریدار یک ملک که هنوز ساخته نشده به اصطلاح پیش خریدی، طبق قانون مربوط به پیش فروش آپارتمان ها این قراردادها زمانی نافذ است و اعتبار دارد که در دفتر اسناد رسمی تنظیم و امضا شود و بنگاههای املاک مجاز به تنظیم اینگونه قراردادها نیستند. دعاوی ملکی که وکیل ملکی در تهرانانجام می دهد و مربوط به املاک پیش فروشی است یکی از چالش برانگیز ترین موضوعات در دادگاهها هستند و در برخی مواقع که املاک بدون سند رسمی مورد معامله قرار می گیرد مشکل بزرگتر میشود.

 

وکیل ملکی در تهران که تخصص وی ملک و املاک اداری مسکونی تجاری و صنعتی می باشد جهت مشاوره و رسیدگی به امور ملکی شما آماده ارائه خدمات می باشد.

 

تلفن: 02144263437   همراه: 09128963121  –  09129401481