وکیل ملکی

وکیل ملکی

یکی از عواملی که داشتن وکیل ملکی را برای شما به عنوان مالکی یک ملک یا مستاجر یا موجر به یک الزام تبدیل می کند سوئ استفاده هایی است که به دلیل سود سرشار از معاملات و خرید فروش ملک و یا اجاره و استفاده هایی است که کلا از یک ملک مسکونی ، صنعتی ،اداری ، تجاری یا استیجاری انجام می شود.

نظارت حقوقی یک وکیل بر تنظیم قرارداد ها و معاملات خرید و فروش ملک و داشتن اطلاعات حقوقی از ضرر و زیان شما درباره مشکلات ملک و املاک جلوگیری می کند. تشکیل پرونده قضائی و پیگیری دعاوی ملک و مستقلات به صورتهای مختلفی و البته ضمن دادخواستهای متفاوت به مراجع قضایی ارائه می گردد. محل وقوع ملک و همچنین در مواردی دیگر محل تنظیم قرارد صلاحیت دادگاه را جهت بررسی و انجام مراحل دادرسی مشخص میکند. دعاوی ملکی که نیاز به وکیل دارد به چند قسمت طبقه بندی میشود که عبارتند از حقوقی و کیفری و حتی ثبتی و دعاوی مرتبط با املاک می تواند:

خلع ید، تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند رسمی، تائید فسخ معامله، مطالبه وجه التزام قراردادی، ابطال قرارداد اجاره، تعدیل اجاره بها، الزام به تحویل مبیع ، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال مبایعه نام، تخلیه عین مستاجر، فک رهن، الزام به تنظیم سند ، تقسیم ملک مشاع، خلع ید، رفع مزاحمت از ملک، افراز ملک، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه املاک استیجاری مشمول قانون ۵۶ و ۷۶، الزام به اخذ پایان کار و سایر دعاوی ملکی.ممانعت از حق خسارت تاخیر تحویل ملک ، خسارت تاخیر تنظیم سند ، تخلیه فوری ملک ، تخلیه عادی ملک و هر مبحث و اختلافی که به ملک مسکونی صنعتی اداری تجاری و یا کشاورزی می باشد.

جهت مشاوره تلفنی و حضوری با وکیل ملکی با شماره های ذیل تماس بگیرید.

 

09128963121  –  09129401482

1 Comment

  • admin / فروردین 22, 1398 در 8:22 ق.ظ

    مطلب خوب و قابل استفاده است.

    پاسخ دادن