وکیل چک و وصول مطالبات

وکیل چک و وصول مطالبات

در مواردی در تجارت پیش می آید که طرفین به هر دلیلی توانایی انجام تعهدات خویش را ندارند و نمی توانند بطور مثال پرداخت چک را انجام دهند و یا شخصی که در ازای دریافت مبلغ تعهد به انجام کاری شده است آن کار را یا انجام نداده یا در موعد مقرر به سرانجام نرسانده است. شما هر طرفی ارمعامله باشد و اگر متضرر شده اید می توانید حق و حقوق خویش را دریافت نمایید. برای مطالبه خسارت یا وجه خویش یا دریافت خساراتی تاخیر در انجام کار یا تاخیر تادیه وجوه می توانید وکیل داشته باشید.

اموری که یک وکیل متخصص چک می تواند انجام دهد شامل مواردی از قبیل وکیل اسناد تجاری و اوراق بهادار , وکیل چک ,  وکیل چک برگشتی , وکیل وصول چک , وکیل وصول مطالبات , وصول مطالبات چک , وکیل برای چک , وکیل سفته , وصول سفته , مطالبه سفته , مطالبه چک , مطالبه وجه سفته و برات , استرداد چک وسند , ابطال سند در وجه حامل , الزام به ثبت علامت تجاری , دعاوی متصدی حمل  ونقل , کپی رایت , دستور موقت مبنی بر منع پرداخت وجه اسناد تجاری ,  مفقود شدن سند تجاری , محکومیت تضامنی اسناد تجاری ,  الزام به ثبت اختراع , ثبت شرکت وعلامت تجاری باشد.

وکیل چک و وصول مطالبات به شما مشاوره حقوقی در زمینه وصول چک سفته و مطالبات به شما ارائه می دهد برای داشتن وکیل چک و وصول مطالبات با شماره های دفتر تماس بگیرید.

 

09128963121    —  09129401482