دفتر وکالت در تهران

دفتر وکالت در تهران

اگر به دنبال دفتر وکالت در تهران هستید ابتدا باید مطلب را برای شما موکل گرامی روشن نمایم. یک دفتر وکالت به مکانی گفته می شود که اشخاص مختلف با نیازها و خواسته های متفاوت حقوقی مثل مشاوره حقوقی با وکیل یا کارشناس حقوقی ، تنظیم اوراقی نظیر لایحه دفاعیه، اظهارنامه قضائی، دادخواست، شکوائیه و یا هر نوع درخواست حقوق و همچنین قبول وکالت توسط وکیل پایه یک دادگستری به آنجا مراجعه و سعی می کنند یک وکیل خوب را برای حل مشکلات حقوقی خود بیابند.

دفتر وکالت در تهران از چندین وکیل با تخصص ها و تجربات متفاوت تشکیل شده است که هر کدام از وکلا نیز دعاوی خاصی را مشاوره می دهند یا قبول می نمایند که به نوع کار و موکل نیز ربط دارد. موسسه حقوقی هما نیز با توجه به تجربیات و تخصص افراد حاضر در آن به چندین بخش متفاوت تسط دارند که تقریبا می توان گفت که کلیه دعاوی کیفری , حقوقی , خانواده , ملک و املاک , چک سفته و وصول مطالبات , طلاق نفقه مهریه اجرت المثل و … را که تقریبا می توان گفت همه دعاوی در بر می گیرد ارائه می دهد.

هدف دفتر وکالت در تهران حل مشکلات موکلینی این است که به این دفتر مراجعه می نمایند که با  توجه به لیست وکلای تهران با وکیل در تهران مشاوره حقوقی در موسسه توسط وکیل پایه یک انجام می شود. خوشبختانه در موسسه حقوقی هما این ترتیب داده شده که وکیل و موکل به راحتی و بدون واسطه با هم در ارتباط باشند و به صورت تلفنی و حضوری مشاوره ها ارائه شود.

دفتر تهران : تهران ، صادقیه ، بلوار اشرفی اصفهانی ،ابتدای خیابان جلال آل احمد ، پلاک 449، طبقه سوم، واحد 6

تلفن: 02144263437   همراه: 09128963121  –  09129401481

دفتر کرج: پل آزادگان، خیابان بخشداری، ساختمان مهدی، طبقه 6، واحد 39

تلفن: 02632203370          همراه: 09129401482

 

موسسه حقوقی درتهران, مشاوره حقوقی در تهران, وکیل تهران, آدرس وکیل در تهران, وکیل چک, وکیل زن در کرج, وکیل طلاق توافقی در تهران, وکیل طلاق در تهران دفتر وکالت در تهران