وصول مطالبات توسط وکیل غرب تهران

وصول مطالبات توسط وکیل غرب تهران

یکی از دغدغه هایی که بیشتر شرکت ها و موسساتی که مراودات مالی با افراد و اشخاص مختلف دارند وصول مطالبات نقدی آنها می باشد که به دلایل مختلف بی نتیجه مانده است و بدهکاران به دلایل مختلف تمیلی به پرداخت بدهی خویش نیستند. یکی از روش های مرسوم وصول مطالبات توسط وکیل دادگستری می باشد که هم کاری بی دردسر هم اینکه قانونی می باشد.

اینکه شرکت یا شخص طلبکار با یک وکیل در ارتباط باشند و کلیه وصول مطالبات اعم از چک سفته و تعهدات مالی را توسط یک نفر انجام دهند خیلی قابل قبول تر است و از حالت دلال بازی و دیگر اعمال نامتعارف دور می گردد و همه امور توسط وکیل دادگستری بصورت قانونی انجام می گردد تا هم بدهکاران بدانند با یک فرد مشخص در ارتباط هستند انجام کارها راحتتر می شود.

برای بیشتر شرکت ها وصول مطالبات توسط وکیل از چند نظر بهتر است یکی اینکه به دلیل تعدد کارها می توانند تخفیف حق الوکاله خوبی بگیرند و دیگر اینکه وکیل همه اطلاعات مشتریان بد حساب و … را در دسترس دارد و کمتر مشکلاتی در مدت انجام کارها و پیگیری پرونده ها پیش می آید. جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره حقوقی در خصوص وصول مطالبات با شماره های ذیل تماس بگیرید.

 

دفتر وکالت تهران

تلفن: 02144062247   همراه: 09128963121  –  09129401482