وکیل خانواده و طلاق

وکیل خانواده و طلاق

در مراحلی از زندگی مشترک زوج و زوجه به اختلافاتی برخورد می کنند که گاها به دلیل سوء تفاهم به وجود آمده است که در زندگی امروزه شاید برای بیشتر زوجین این موارد پیش بیاید. داشتن یک مشاوره حقوقی درست و صحیح با وکیل خانواده و طلاق باعث برخی از این سوء تفاهمات به وجود آمده می شود که احتمال به هم زدن رابطه زن و شوهر خواهد شد که بدون توجه به وجه قانونی اختلافات شروع به ادامه و تنش های مابعد آن می شود.

در هر صورت که زن و شوهر به اختلافی برخورد میکنند تئوصیه مشاور حقوقی یا وکیل خانواده و طلاق این است که طرفین در دفتر وکالت حضور یابند و بتوانند با توجه به نظر یک وکیل یا مشاور کارآزموده ابتدا و انتهای یک واقه طلاق را برای ایشان تشریح نمایند. دقت کنید که در جلسه اول حضورتان در دفتر وکیل احتمال دارد حرف هایی را وکیل به شما بزند که خوشایند برایتان  نباشد و البته همه موارد کاملا قانونی و حقوقی اعلام می گردد.

خیلی از اموری که یک وکیل می تواند برای یک موکل و مراجعه کننده داشته باشد در پایین این مطلب آمده است و یک وکیل خانواده و طلاق که تخصصش اینکار است، می تواند کارهایی غیر از طلاق نیز انجام دهد که شامل مواردی نظیر اثبات یا انکار زوجیت اجازه ازدواج استرداد جهیزیه الزام به تمکین الزام به تهیه مسکن مطالبه مهریه مطالبه نفقه تعدیل مهریه تقسیط مهریه ، طلاق به درخواست زوج ، طلاق به در خواست زوجه ، طلاق توافقی ، گواهی عدم امکان سازش ، فسخ نکاح / بطلان نکاح ، ملاقات فرزند حضانت و استرداد فرزند ، سلب حضانت ، اعلام نشوز و مواردی بیشتر میباشد.

 

جهت تنظیم وقت مشاوره وکیل خانواده و طلاق تماس بگیرید:

09128963121  –  09129401482