وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی

شاید بتوان گفت یکی از بیشترین مباحثی که در دادگاههای خانواده مورد بحث می باشد و دعاوی خانواده درگیر آن است طلاق توافقی می باشد که بیشترین فراوانی در طلاق را نیز به خود اختصاص داده است. در این گونه طلاق مواردی زیاد دخیل است که در اینجا سعی می کنیم بتوانیم توضیحات مختصر و مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

در طلاق توافقی طرفین یعنی زوج و زوجه یا خانم و آقا به تفاهم درباره جدایی و طلاق از هم رسیده اند و شاید خیلی عواطف و احساسات در هر دو شخص از بین رفته باشد و دیگر نتوان این زندگی را با مشاوره خانواده یا طلاق و ازدواج و از سر گیری یک زندگی را شروع کرد. البته در مواردی خیلی کم که تعدادشان به درصد خاصی نمیرسد به گونه ای و دلالی منطقی می خواهند از هم جدا شوند.

برای ساده انجام دادن طلاق توافقی و به دلایل مختلف از قبیل زمان یل هر دلیلی دیگر زن و مرد که طرفین دعاوی طلاق توافقی هستند هر دو می توانند از وکیل دادگستر برای انجام کارها استفاده نمایند تا بتوانند سریع تر از زمان  و مواعد اعلامی طلاق را انجام دهند. فقط زمان نیست که طرفین را راغب می سازد تا وکیل طلاق توافقی برای انجام روند اداری و قضایی اینکار استخدام نمایند. جهت مشاوره تلفنی و حضوری با وکیل طلاق متخصص طلاق توافقی تماس بگیرید.

دفتر وکالت گروه وکلای صادق در تهران

تلفن: 02144062247   همراه: 09128963121  –  09129401481