وکیل طلاق در تهران

وکیل طلاق در تهران

همانطور که می دانید در میان مسائل خانوادگی طلاق جدایی قانونی زوج و زوجه یا زن و شوهر از همدیگر می باشد. زمانی که بین یک زن و مرد اختلافی به وجود می آید و به دلایل مشخص شده در قانون حاضر به ادامه زندگی مشترک با یکدیگر نباشند می توان با طرح دعوا در دادگاه خانواده و طی مراحل قانونی موجود اقدام به طلاق و جاری شدن صیغه طلاق نمایند. البته در قانون خانواده و قانون مدنی حق طلاق با زوج می باشد و هرزمان بخواهد می تواند زن را طلاق دهد.

قانون گذار برای رعایت حقوق زن و همچنین استحکام نظام خانواده این حق مرد را محدود نموده است و مشخص کرده است اگر مرد بخواهد زن را طلاق بدهد می باید کلیه حق و حقوق مالی متعلق به زوجه را پرداخت نماید و سپس صیغه طلاق جاری خواهد شد. همچنین این نکته قابل ذکر است که حتی با داشتن وکیل طلاق در تهران ، دفاتر ازدواج و طلاق بدون نامه رسمی از دادگاه ها اجازه اجرای صیغه طلاق را ندارند حتی اگر توافقی مبنی بر طلاق بین زن و شوهر اتفاق افتاده باشد

حال چنانچه زن در خواست طلاق بدهد باید ادله قانونی و محکمه پسند مثلا اعتیاد یا جنون یا بیماری های صعب العلاج یا عدم پرداخت نفقه از سوی شوهر را ارائه نماید تا دادگاه حکم به طلاق او صادر کند. مهمترین مسئله در موفقیت پرونده های طلاق داشتن وکیل طلاق در تهران است که توصیه می شود قبل از انجام هر کاری در خصوص دعاوی خانواده با مشاوره حقوقی مجموعه موسسه حقوقی مشاوره داشته باشید. با موسسه میهن تماس بگیرید.

تلفن: 02144263437   همراه: 09128963121  –  09129401481