وکیل کلاهبرداری و امور کیفری

وکیل کلاهبرداری و امور کیفری

از لحاظ لغوی کلاه برداری بدین معنا میباشد که هرکس از راه حیله ، فریب و یا تقلب مردم را به وجود شرکت ها ، موسسات، تجارتخانه ها ، کارخانه ها یا دفاتر کاری موهوم , یا به داشتن مال و اموال و یا اختیارات و توانایی های واهی فریب دهد و همچنین به امور غیرواقع امیدوار کند و یا از اتفاقات پیش آمدی غیر واقع بترساند , یا عنوان جعلی اختیار نماید و با یکی از موارد فوق الذکر وجه و یا اموال ، اسناد ، یا قبوض و امثال آنها را از طرف طلب نماید. البته تفسیر و اثبات کلاهبرداری در اختیار مقام قضایی میباشد. برای شخص کلاهبردار و یا مال باخته بایستی وکیل کلاهبرداری و امور کیفری را اتخاذ نمود تا مجازات کلاهبردار کمتر شود و یا مالباخته به مال خویش برسد.

بر اساس قانون کلاهبردارعلاوه بر رد اصل مال به حبس از 1 تا 7 سال حبس و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که از مالباخته اخذ نموده است محکوم می شود, اینگونه مجازات برای افراد عادی است و اشخاصی که مامور به خدمت می باشند و یا از عناوین دولتی به هر شکلی سوئ استفاده نمایند مجازات های دیگری را شامل می شود. توصیه می گردد برای کلیه مواردی که به کلاهبرداری مربوط می شود با وکیل کلاهبرداری و امور کیفری در موسسه حقوقی هما مشاوره حقوقی کامل و جامع داشته باشید.

 

بهترین وکیل کیفری در تهران را از موسسه حقوقی هما بخواهید. برای مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری با دفتر وکالت هما تماس بگیرید.

 

تلفن: 02144263437   همراه: 09128963121  –  09129401481